–> بـرای اجـرای هـرکـدام از بـازیـها بـر روی نــام و یا تـصـویــر آن کــلیـــک کـنـیـــد.

 

بازی آنلاین تیراندازی ۳D Target Shooting

بازی آنلاین تیراندازی ۳D Target Shootingدر این بازی شما باید با استفاده از موس هدف های نشان داده شده را بزنید و با انجام سریع این کار امتیاز های بیشتری کسب کنید و بتوانید به مرحله های بالاتری سعود کنید. اما گاهی اوقات در جلوی نشانه هایی که نمایش داده می شود دیوارهایی نمایش داده می شود که تیر شما از آن ها رد نمی شوند و برای اینکه نشانه هایی که در پشت این دیوارها هستند را بزنید نیاز دارید که زاویه دید خود را با حرکت دادن بدن و سر خود به گونه ای تغییر دهید که بتوانید نشانه مربوطه را ببینید و بزنید. همچنین گاهی اوقات نشانه های نمایش داده شده یا انقدر بالا یا انقدر پایین نمایش داده می شوند که شما اگر زاویه دید خود را تغییر ندهید متوجه نمایش آن ها نمی شوید و در این بازی شکست می خورید.

بازی آنلاین Motion Bubbles

بازی آنلاین Motion Bubblesدر این بازی نیز باید با حرکت دادن دست ها و بازو های خود توپ هایی را که از بالا وارد صفحه می شوند را بزنید تا آن ها به پایین صفحه نرسیده اند که در هنگام انجام این بازی آنلاین بسیار حس خوبی به شما دست می دهد و در حین سادگی بازی بسیار پر حرکت و شادی است.

باری آنلاین هواپیما Flights Over Sahara

باری آنلاین هواپیما Flights Over Saharaاین بازی آنلاین هواپیما علاوه بر اینکه حرکات بدن و سر شما را برای حرکت هواپیمای شما به سمت راست و چپ تشخیص می دهد با شنیدن صدای شما به سوی هواپیما های دشمن که از سمت روبروی شما به هواپیمای شما نزدید می شوند تیر اندازی می کند و می توان گفت این بازی از ایده استفاده از وب کم و میکروفون در هنگام اجرای بازی ها استفاده بسیار خوبی کرده است. در این بازی شما با رد کردن مراحل مختلف در حقیقت از شهر های مختلف عبور می کنید برای رسیدن به مقصد نهایی خود و مراحل اول مانند دیگر بازی ها راحت تر و تنها برای آموزش دادن شما در این بازی طراحی شده است.

بازی آنلاین حرکتی CamJammer

بازی آنلاین حرکتی CamJammerدر این بازی برای شما یک موسیقی که سریع و سریع تر نیز می شود پخش می شود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که دست ها و سرو بدن خود را با سرعت با موسیقی بخش شده تکان دهید. اینگونه می توانید در طی این بازی بهترین امتیاز ممکن را بگیرید.

بازی آنلاین فوتبال Kick Up

بازی آنلاین فوتبال Kick Upدر این بازی فوتبال نیز که از وب کم شما و البته حرکاتی که شما انجام می دهید استفاده می کند می توانید تمرین روپایی و یا نگه داشته توپ در هوا با ضربات پشت سر هم انجام دهید. صدا گذاری بسیار جالب بر روی این بازی فلش انجام شده است که در هنگام بازی کردن آن حس خوبی را به بازی کننده می دهد. شما می توانید با پای خود و یا حتی حرکت دادن دیگر نقاط بدن خود به توپ فوتبال این بازی ضربه وارد کنید.

 

با سپاس از سایت تورتک