بازی فکری فوق العاده زیبا – Cube Roll: اگر علاقمند به بازی های فکری هستید، Cube Roll یکی از بهترین گزینه هاست. در این بازی می بایست در هر مرحله ضلع قرمز رنگ مکعب را بر روی خانه قرمز قرار دهید. در ادامه مراحل بازی بسیار پیچیده خواهد شد.
fancy-pants-adventure بازی فوق العاده بازی Fancy Pants Adventure: یک بازی بسیار جالب و جذاب ماجراجویی برای علاقه مندان به سری بازی های مرحله ای که مطمئناً یکی از طرفداران بازی خواهید شد.
شلیک سیب روی سر شلیک به سیب: مواظب باشید فقط سیب روی سر طرف را بزنید. خودشو نکشید.
برای پرتاب تیر ابتدا با موس جهت تیراندازی کمان را مشخص کنید سپس برای تعیین قدرت پرتاب تیر ، کلیک چپ موس را به میزان دلخواه نگه داشته و سپس رها کنید تا تیر از کمان پرتاب گردد.
شلیک به هدف شلیک به هدف: نشانه گیری خود را تست کنید. چندین مرحله داره و هدف اینه که تابلو ها را بزنید و امتیاز جمع کنید. برای پر کردن خشاب R را بفشارید.
اتصال لوله ها بازی فکری آب رسانی:با انتخاب کوتاهترین مسیر آب را از فلکه اصلی به انتهای مسیر برسانید. با کلیک بر روی هر لوله می توانید آنرا بچرخانید. دقت داشته باشید که وقت محدود است. در نهایت بعد از کامل کردن مسیر بر روی شیرفلکه کلیک نمایید تا آب حریان یابد.
بازی موتور سواری موتور سواری باحال: یک موتور سواری خیلی باحال ، ۵ مرحله مسابقه رو باید با مهارت هر چه بیشتر سپری کنید بدون اینکه کله پا بشید. توچه کنید اگر در زمان هایی که با موتور روی هوا هستید بتوانید دور خودتان بچرخید امتیاز ویژه ای خواهید گرفت. با کلیدهای جهت کیبورد بازی را انجام دهید.
بازی آنلاین شطرنج شطرنج با سطح های مختلف:
شطرنج را متناسب با سطح خودتان بازی کنید ، مناسب برای مبتدی ها و حرفه ای ها ، قابلیت ذخیره بازی و ادامه دادن آن در هر زمان دلخواه ، قابلیت بازگردانی حرکت های اشتباه. برای شروع بازی ابتدا رنگ مهره دلخواهتان را انتخاب و سپس سطح بازی حریفتان (ابتدایی، متوسط، حرفه ای) را مشخص کنید و بازی کنید.
بازی آنلاین پاکسون بازی خاطره انگیز PACXON: یکی از محبوب ترین و خاطره انگیزترین بازی های کنسول های آتاری میکرو و سگا ، در این بازی شما باید فضاهای خالی را با عبور از آنها پر کنید و سعی کنید چهار ضلعی هایی هر چه بزرگتر تشکیل دهید تا فضاهای خالی زودتر پر گردد.چنانچه ۸۰ درصد فضاهای خالی پر شوند به مرحله بعد خواهید رفت.
بازی آنلاین تعادل و تمرکز الماس بزرگ: اگر دنبال یک بازی تمرکزی ساده و در عین حال جذاب هستید پیشنهاد کینم Big Diamond را امتحان کنید. یه جورایی شبیه بازی بیلیارد هست. با توپ زرد باید توپ های سفید رو بزید و بندازید بیرون اما مواظب باشید خودتون خارج نشید.
سودوکو آنلاین جدول سودوکو:
در این بازی، دو نوع بازی سودکو و سکو موجود است. در بازی سودکو باید با ارقام ۱ تا ۹ یک مربع ۹×۹ را به صورتی پر کنید که در هیچ سطر، ستون و مربع ۳×۳ ای رقم تکراری وجود نداشته باشد. در بازی سکو یک قانون بیشتر وجود دارد: ترکیبی از ارقام که در سطرها و ستون های مربع های ۳×۳ به کار می رود باید ثابت باشند.برای بازی سودکو گزینه Play Sudoku و برای بازی سکو گزینه Play Soku را انتخاب کنید.