نمی دانم در مبارزات تن به تن یک انسان همزمان چند نفر را حریف می شود اما جایی خواندم که استاد کاراته چینی گفته بود یک رزمی کار می تواند همزمان با سه نفر انسان عادی مبارزه کند و پیروز شود نه بیشتر. حالا ما می گوییم سه نفر نه، سی نفر!
امروز در این مطلب به معرفی شخصیت هایی می پردازیم که در فیلم ها یک تنه بسیاری را حریف شده اند. بزرگنمایی هایی که در دنیای واقعی بی مورد هستند اما با روح ستیزه جوی انسان به خوبی ارتباط برقرار می کنند. این بررسی تنها از دیدگاه طنز صورت گرفته است و هیچگونه نتیجه گیری منطقی در قبال آن مد نظر نبوده است.

۱۰. Bride در فیلم (۲۰۰۳) Kill Bill I رتبه دهم این بررسی را از آن خود کرد. وی توانست تنها ۷۶ نفر را بکشد.

The Bride (Kill Bill I)

۹. Blade II موفق به کشتن ۷۷ انسان شد. و رتبه نهم را کسب نمود.

Blade (II)

۸. Ken در فیلم A Better Tomorrow II رکورد ۷۸ کشته را از خود بر جای گذاشت و جایگاهی بهتر از هشتم بدست نیاورد.

Ken (A Better Tomorrow II)

۷. John Matrix در فیلم Commando محصول ۱۹۸۵، ۸۱ انسان را به تنهایی به کام مرگ فرستاد. هر چند در جایگاه مدال آوران نتوانست جایگاه درخوری را برای خود مهیا سازد اما کسب جام اخلاق نیز نکته قابل تاملی است.

John Matrix (Commando)

۶. آقای Rambo معروف در فیلم Rambo توانست ۸۷ نفر را بکشد. وی هیچگاه نتوانست انتظارات از خود را برآورده کند و لذا در جایگاه ششم قرار گرفت. امید است در فیلم های بعدی شاهد قتل های بیشتری از وی باشیم.

Rambo (Rambo)

۵. Tetsuo در فیلم Akira موفق به کشتن ۹۶ نفر شد. از وی به عنوان جوانترین قاتل فیلم ها تقدیر به عمل آورده شد.

Tetsuo (Akira)

۴. در فیلم Hot Shots! Part Deux، برادر Topper Harley توانست ۱۰۳ نفر را بکشد و نام خود را در لیست سه رقمی ها وارد کند و جایگاه ۴ ام را نیز برای خود به ارمغان آورد.

Topper Harley (Hot Shots! Part Deux)

۳. در سال ۲۰۰۲ و در فیلم Equilibrium آقای John Preston با کشتن ۱۱۸ نفر مدال برنز این رده بندی را از آن خود کرد. البته وی به عنوان پدیده این مسابقات نیز انتخاب شد.

John Preston (Equilibrium)

۲. برادر بزرگوار آقای Smith در فیلم Shoot ‘Em Up موفق به کشتن ۱۴۱ نفر شد تا علاوه بر مهر تایید بر شایستگی های خود، به مدال نقره نیز نائل گردد.

Smith (Shoot 'Em Up)

۱. اما آنگونه که از برداران سامورایی انتظار می رفت آقای Ogami Itto در فیلم Lone Wolf and Cub: White Heaven in HellRead با رشادت هایی که از خود نشان دادند توانستند ۱۵۰ انسان را بکشند و ضمن ایستادن در صدر لیست و البته کسب شمشیر طلایی، شایستگی های خود را به جهانیان اعلام دارد.

Lone Wolf and Cub: White Heaven in HellRead