به گزارش های متعدد رسانه های چینی، بزرگسالان ثروتمند چینی راه جدیدی برای مبارزه با استرس و فشارهای روحی پیدا کرده اند – نوشیدن شیر زنان! ثروتمند چینی افرادی را از بین زنان تازه زایمان کرده، برای تولید شیر طبیعی و مغذی استخدام می کنند!
اکنون شیر زنان به یک کالای لوکس برای ثروتمندان چینی تبدیل شده است. در این میان ایجاد شرکت هایی که این خدمات را برای مردم ثروتمند انجام می دهند باعث خشم و انزجاردر میان کاربران وب شده است.
Xinxinyu یکی از این شرکت هایی است که در شهر شنزن چین، خدمات اجاره زنان تازه زایمان کرده را انجام می دهد. به نقل از مالک شرکت لین جان (Lin Jun): مشتریان می توانند شیر را بصورت مستقیم از پستان و یا با استفاده از پمپ مخصوص پستان بنوشند! این زنان ماهانه حقوقی معادل ۱۶۰۰۰ یوان (۲۶۰۰ دلار) دریافت می کنند.

آگهی استخدام زنان تازه زایمان کرده در جنوب غربی چین.[Photo/news.sohu.com]

آگهی استخدام زنان تازه زایمان کرده در جنوب غربی چین.[news.sohu.com]

تصویر زنی که شیرخود را برای سازمان خیریه تغذیه کودکان جمع آوری می کند. آنچه مسلم است بزودی این ایثار در زیر چرخ های تجارتی کثیف از میان خواهد رفت.[Photo/news.sohu.com]

تصویر زنی که شیرخود را برای سازمان خیریه تغذیه کودکان جمع آوری می کند. آنچه مسلم است بزودی این ایثار در زیر چرخ های تجارتی کثیف از میان خواهد رفت.[news.sohu.com]