وین آدامز، ۶۶، و کاترین کینگ، ۵۹ ساله زوج کانادایی زندگی روتین شهری خود را رها کرده‌اند و شبه شهری زیبا در در ساحل توفینو جزیره ونکوور بریتیش کلمبیا به دور از شلوغی‌های زندگی متمدن برای خود ساخته‌اند. این خانه‌ ی جزیره ای رویایی روی آب شناور است.و از ۱۲ سکو تشکیل شده است که با یک مسیر چوبی به هم وصل شده‌اند. این زوج عاشق در طول زمستان از آب باران و در تابستان از آب آبشاری که در نزدیکی آنهاست برای تامین آّب خود استفاده می‌کنند. این مجموعه زیبای شناور پر از خانه‌های سبزی است که در طول سال در آن‌ها  میوه و سبزیجات پرورش می‌دهند و برق آن هم از طریق صفحه‌های خورشیدی (البته اخیرا بخاطر طوفان خراب شده است)تامین می‌شود. این خانه همچنین دارای یک فانوس دریایی و تعداد زیادی گلدان‌های پر از گل می باشد.زوج موفق ما در خانه‌شان از مرغ و خروس هم نگهداری می‌کنند و برای در امان ماندنشان از حیوانات وحشی، آغلی برای آن‌ها ساخته‌اند.

وین آدامز(Wayne Adams) و کاترین کینگ ( Catherine King) در سال ۱۹۹۲ شروع به ساخت جزیره زیبای شناور خود  کردند.

صفحه اصلی این خانه شناور شامل یک گالری هنری، یک استودیو، یک اتاق رقص، و ۵ گلخانه می باشد

آنها غذا را از نیم هکتار فضای باغبانی خود تامین می کنند

آب را از آب باران و آبشاری که در نزدیکی است، بدست می آورند

آنها از پانل های خورشیدی برای تولید برق استفاده می کردند، اما این پانل ها به تازگی خراب شده است

تمام اینها از یک طوفان زمستانی که باعث افتادن برخی از درختان شد، آغاز گردید

کینگ و آدامز از چوب برای ساخت قسمت اول خانه شناور خود استفاده نمودند

مجموعه آنها در حال حاضر از  ۱۲ بستر شناور تشکیل شده است

کاترین آدامز، ۵۹ ساله، موسیقیدان، رقاص، نویسنده و نقاش است

وین آدامز یک کنده کار و مجسمه ساز است که با فروش مجسمه های حک شده از چوب، عاج فیل و ماموت گذران زندگی می کند.بسیاری از کارهای هنری آن‌ها مثل کنده‌کاری‌ها و شمع‌ها در توفینو به فروش می‌رسد.

این زن و شوهر میزبانان خوبی هم هستند و بسیار مهمان نوازند. آن‌ها عاشق توریست‌‌ها می باشند و امکان بازدید از خانه را برایشان فراهم می کنند؛ به‌خصوص زوج‌های جوانی که دوست دارند خودکفایی را از آن‌ها بیاموزند.