عکاسیجهانی سونی۲۰۱۵ برخی از بهترین عکس های آماتور و حرفه ای در سراسر جهان را جمع آوری و آنها را در یک مجموعه بی نظیر از بهترین های عکاسی به نمایش گذاشتند. این برنامه شامل یک سری از تصاویر زیبا و قدرتمند از طیف وسیعی از دسته های مختلف می باشد که با هم می بینیم. این مسابقه در کل  ۱۷۳۴۴۴ تصاویر از ۱۷۱ کشور جهان دریافت نمودند – ۲۴ درصد بیشتر از در سال ۲۰۱۴. با هم گوشه ای از این زیبایی را به نظاره می نشینیم

“در تندرا”  (دشت‌ های‌ بی‌ درخت‌ پوشیده‌ از گلسنگ‌ نواحی‌ قطبی‌) توسط سیمون موریس – مردم

یک پسر جوان Nenets  در دمای -۴۰ درجه در Yamal در زمستان سیبری بازی می کند.

“داستان قورباغه ” توسط Harfian Herdi – طبیعت و حیات وحش

سه قورباغه زیبا در نور صبح.

“چوپان پیر” سعید باریکانی – مردم

چوپان پیر که توسط طوفان برف در حومه استان گیلان در شمال ایران شگفت زده شده بود.

“مادر گربه ها ” توسط رامیل Gilvano – سبک زندگی، حرفه ای

مجموعه ای از تصاویر از زندگی خانوادگی عکاس

“سزار” توسط کریستسن برتلوت – حرفه ای، پیکر نگاری‌،

“سزار” پرتره از کودکان می باشد. آنها همه با عمل سزارین به دنیا آمده اند و تنها چند ثانیه از زندگی آنها می گذرد – همه سالم به دنیا آمده اند . این تصاویر اولین پرتره از آنکودکاست، منحصر به فرد و بسیار قدیمی.

“نماز” محمد برکتی- فرهنگ و هنر

گرفته شده در Bromo اندونزی.

“مناطق محدود” توسط دانیلا تاچنکو – چشم انداز، حرفه ای

پروژه “مناطق محدود” است در مورد تلاش آرمانی انسان برای پیشرفت تکنولوژیکی است. انسان همواره در تلاش برای  بدست آوردن بیشتر از آنچه دارد می باشد- این منبعی از پیشرفت فنی است، که به عنوان وسیله ای برای ایجاد کالاهای مختلف، استانداردها، و همچنین به عنوان ابزار خشونت به منظور حفظ قدرت بر دیگران است. بهتر، بالاتر، قوی تر – این آرمان ها اغلب بیان ایدئولوژی اصلی دولت هاست، برای این اهداف آنها آماده فدا کردن تقریبا همه چیز می باشند.

“زمین آبی” توسط سیمون باترورث – چشم انداز، حرفه ای

The images were shot from a light aircraft flying at between 4,000 & 5,000ft. The height was crucial in order to flatten perspective by using long focal lengths. Time of day and cloud cover were also critical, the abstract effect being heightened by complete lack of signifying shadow.

تصاویر از یک هواپیمای سبک پرواز در  ارتفاع بین ۴۰۰۰ و ۵،۰۰۰ft . ارتفاع به منظور پرسپکتیو مسطح با استفاده از فاصله کانونی طولانی بسیار ضروری می باشد.

“مربی ثانویه” توسط آنتونی خام – ورزشی، حرفه ای

عضو طولانی مدت  سالن بدنسازی

“بازماندگان اسید در هند” توسط جردی پیزارو – مفهومی، حرفه ای

مجموعه پرتره نشان دادن اثر حملات اسید در هند است. اولینتصویر بازسازی تصاویر او قبل از حمله و دیگری یک پرتره است که عکاس گرفته است

“رفتار حیوانات” توسط Kimmo Metsaranta – هنوز هم زندگی، حرفه ای

تصاویر زنده زندگی با استفاده از گربه ها

“پدران سوئدی” توسط یوهان Bavman – مردم، حرفه ای

هیچ کشور دیگری مانند سوئد چنین شرایط سخاوتمندانه از مرخصی والدین را فراهم نمی کند. سیستم فعلی اجازه می دهد تا پدر و مادر در خانه با کودک خود به مدت ۴۸۰ روز در حالی که از دولت کمک هزینهدریافت دریافت می کند، بمانند.

“سایه شهر” توسط رونالدو لاند- ورزشی، حرفه

اسکیت بازی در ریو دو ژانیرو

“تغذیه مرغ سقا” توسط ملیسا کوچولو – طبیعت و حیات وحش

این پلیکان ها ساکن نقطه ای در بندر وینسنت در شبه جزیره یورک در استرالیا جنوبی هستند.

سرزندگی” توسط کریستین Kapuschinsky جانسون – لبخند

“معجزه مسیر” توسط جینا نرو – معماری

معجزه مایل اولین عکس من بعد از نقل مکان به لس آنجلس از نیویورک گرفته شده است.

“گوشه ای زندگی : عوارض چاقی” توسط لیزا Kranttz – مسائل معاصر، حرفه ای

برای سالها،هکتور گارسیا جونیور با چاقی شدید و تمام عواقب آن از قبیل درد، تمسخر و امید از دست رفته مبارزه می کند  . پس از سال ها  تمرین اکنون وی صدها پوند از وزنش کاهش یافته است. گارسیا، زمانی  ۶۳۶ پوند وزن داشت،و حتی یک بار در اتاق خواب پشت خانه ​​پدر و مادر خود در سن آنتونیو، تگزاس گیر کرده بود،

“گلاسکو. شهر دوم امپراتوری. در اجرا تا رفراندوم اسکاتلند، “توسط  Dougie والاس – پرتره، حرفه ای

“آینده باستان شناسی” توسط Daesung لی – مفهومی، حرفه ای

باستان شناسی مربوط به اینده – بیابان زایی در زندگی عشایری مغولستان مرکزی یک فرهنگ سنتی مغولی در طول تاریخ بوده است. حتی با تغییرات ایجاد شده توسط شهرنشینی در سال های اخیر ب، ۳۵٪ از مغولستانی هابصورت یک زندگی عشایری زندگی می کنند. این بطور فزاینده ای دشوار است. بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط دولت مغولستان، در حدود ۸۵۰ دریاچه ها و ۲۰۰۰ رودخانه ها و جریانات خشک شدهاند.

UNE Crise Humanitaire2″ توسط Corentin Fohlen – مسائل معاصر، حرفه ای

گور، Tchad. 1er 2014. پناهندگان چاد / CAR / گور بیمارستان . نشسته بر تخت در بیمارستان گور که در آن پسر ۲ ساله اش تحت درمان سوء تغذیه حاد می باشد. آنها  چهار ماه پیش پس از دو هفته راه رفتن در بوش برای فرار از خشونت دبه چاد رسیده اند .