خانه محیطی گرم و صمیمانه است که می توان در کنار اعضای خانواده احساس آرامش را در آن تجربه کرد. هر چه این محیط زیباتر باشد از بودن در آن لذت بیشتری خواهیم برد. برای تزئین منزل همواره نیاز به هزینه های هنگفتی نیست و می توان با کمی خلاقیت و با استفاده از وسایلی که در دسترس داریم با ایده های جالب منزل خود را به بهترین نحو تزئین کرد.

یکی از بهترین وسایلی که می توان از آن برای تزئین منزل استفاده کرد چوب است. تزئین اتاق با استفاده از برش های چوب یا هیزم، راه خوبی است تا اتاق را دنج تر نمود. برای این کار کافی است در فصل  پاییز که درختان به خواب می روند با هرس کردن درختان چوب مورد نظر خود را بدست آورده، آن ها را خشک نمایید و سپس به صورت حلقه هایی برش دهید و سپس با استفاده از چسپ چوب آن ها را به دیوار متصل نمایید (البته می تونید بخرید!). مهم نیست که در شهر زندگی می کنید یا در حومه شهر، به راحتی می توانید فضای زندگی خود را به سبک خانه های گرم و راحت کوهستانی تزئین کنید. تصاویر زیر تا حدودی شما را برای ایده گرفتن کمک خواهند کرد.

برش چوب

چوب برش خوده

تزئین دیوار

تزئین با چوب

برش چوب

اگر در منزل خود شومینه دارید می توانید از ایده های زیر برای نگه داری چوب استفاده کنید.

چوب

شومینه

شومینه

چوب

یکی دیگر از وسایلی که می توان از آن برای تزئین دیوار اتاق استفاده نمود مقوایی است که درون رول دستمال توالت قرار دارد. آن ها را مانند تصویر زیر برش زده و رنگ نمایید :

سپس به صورت زیر دیوار خود را تزئین نمایید. می توانید از ایده های خلاقانه ای که خود دارید متناسب با سلیقه خود این کار را انجام دهید.

دستمال توالت

تزیئن دیوار

تزیئن دیوار

رول دستمال توالت

دستمال کاغذی

قاب چوبی

قاب تزئینی