یک مطالعه اینترنتی برروی رفتار گربه ها انجام گرفت به طوری که هر کاربری می توانست این بررسی را بر روی گربه خود انجام دهد و سپس نتایج حاصل از آن را گزارش دهد. این مطالعه روانشناسی بر روی رفتار گربه ها دارای سه مرحله بود به این صورت که کاربران ابتدا باید بر روی زمین دامی را برای گربه پهن می کردند و سپس به بررسی رفتار گربه می پرداختند. این مطالعات نشان دادکه گربه ها فضاهای کوچک و امن را دوست دارند، به طوری که ترجیح می دهند به میل خود درون این مکان ها باشند. شاید دلیل آن ایجاد حس امنیت بیشتر در گربه ها باشد. شما نیز می توانید این کار را انجام دهید و نتیجه آن را مشاهده کنید.

مرحله اول: درست کردن دام

مرحله دوم: فریب خوردن

مرحله سوم: خیره نگاه کردن و به نوعی اعلام پیروزی

دیدگاه های شما عزیزان در مورد “چگونه گربه را در سه مرحله به دام بیندازیم؟

  1. سپهر میگوید:

    سلام میشه در ساخت ۱تله برای گرفتن بچه گربه خیابونی به من کمک کنید.ممنون میشم.
    من عااااشق گربه هام مخصوصا که بچه هم باشه.چند وقتی ۱ بچه گربه تو محلمون هست ولی هر کاری میکنم سمتم نمیاد،من در یه شهر کوهستانی زندگی میکنم الان دقیقا ۱۲ساعته که داره برف میاد اینجا.دلم نمیخواد بمیره اون پیشی کوچولو.لطفا زودتر کمکم کنید.

    • elsa میگوید:

      یه ظرف شیرگرم ترجیحا بدون لاکتوز بردار توش خواب آور بریز بذار بخوره وقتی خوابید فوری برش دار بذار تو سبد ویکم نازش کن که احساس امنیت کنه باهاش حرف بزن(میفهمه منم امتهان کردم) ویکم بذار راحت بمونه تا با محیط خونه اخت پیدا کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *