ویدئویی جالب از سری ویدئوهای دوربین مخفی را با هم می بینیم…

دیدگاه های شما عزیزان در مورد “ویدئو دوربین مخفی بوسه در اتاق پرو

 1. آدم میگوید:

  سلام آقا احسان شما از ملت کرد چی میدونی که این چنین راجبشون حرف میزنی بهتره بیشتر در این زمینه مطالعه داشته باشین .

 2. احسان كرد میگوید:

  احسان عزیز برعکس مطالب بسیار جالت جمله انتهایی شما در خصوص آنچه با عنوان ” میم گرجی” و دستمال و هه لپرکه است بسیار زننده و توهین به یک ملت است.ملت کرد از سالها قبل در آهنگ های سنتی خود زا شخصیتی مفروش به نام “میم گرجی” نام برده اند که همان معنای دلدار را می دهد و دستمال و هه لپرکه ((آنچه که شما در پایانی ترین قسمت متن نوشته اید)) نماد و نشان شادی ملت کرد است.نمیدانم خواسته است و یا ناخواسته اما از لحاظ فرهنگی و با وصف آنچه شما در این سایت منتر می سازید این مطلب پایاینی نوعی توهین محسوب می شود… امید است که با درک و درایت بهتر نسبت به جملات پایانی خودتون نسبت به این جمله رفع ابهام کنید و نخوایید که ملتی دید متفاوتی نسبت به شما داشته باشند و صد البته این تغییر نگرش نشان از درک بالای فرهنگی شماست…

 3. احسان میگوید:

  سلام احسان کرد عزیز. متن بسیار زیبایی نوشته بودید. به شخصه از خواندن دیدگاه شما لذت بدم. قلم خیلی خوبی دارید.
  از یک منظر سخن شما درست است اما آنچه در مورد جملات پایانی حقیر وجود دارد بحث بر سر یک ملت است (ایران) نه یک قومیت. جملات فوق نقدی است تلخ به شرایط کنونی و قیاسی است بین مباحث وجودی و شرایط کنونی.
  جمله بالا هم به فرموده شما حتما تصحیح می گردد. ارادت ما همچنان باقی است…

 4. احسان كرد میگوید:

  سلامی مجدد…
  آنچه که د ربالا و در ابتدا نوشتید چیزی فراتر از الطاف بی پایان شما بود …نمیخواهم بگوبم که قلم شما شیواست چرا که تعریفی کامل نخواهد بود؛آنان که کم و بیش به سایت شما سر زده باشند مسلماً به رسایی و شیوایی قلم شما پی خواهند برد.حداقل روزی ۴-۵ بار به این سایت سر میزنم و از امکاناتش بهره میگیرم و از این همه زحمت نمی توان با یک کلمه و یک تشکر تقدیر کنم…همانا که اجر شما را به صاحب لایزال دو جهان می گذارم و از خدای اهورامزدا یگانه بنیان گذار گفتار،کردار و پندار نیک برای شما آرزوی سلامتی دارم.
  درخصوص آنچه که بنده به عنوان یک نظر و انتقاد بود آن بود که خویشتن به عنوان فرزندی کرد زبان برای شما نگاشتم.مسلماً اگر بر دید کلی و اجمالی بنگریم آری بی شک حق با شماست و بنده بدون چون و چرا قبول دارم…اما خوب از نظر من (شخصا و نه از نظر شخص و یا اشخاصی) انچه که قبلاً در معرفی ذکر کرده بودین چون در بر گیرنده خصیصه های ویژه قوم کرد بود خواستم به قول معروف تلنگری دوستانه و من باب ادب و برای جلوگیری از هرگونه تنش های ناخواسته بعدی باشه.
  حال به رسم ادب اگر بنده در متن چیزی گفتم که درست بیان نشده باشد پوزش بنده رو به عنوان یک دوست پذیرا باشید.

  • احسان میگوید:

   عرض ادب.
   سپاس از لطف بی کران شما. متن نوشته تغییر یافت. ممنون از روشنگری شما. امیدوارم که همواره شما را در جمع خوانندگان فهیم سایت داشته باشیم…

 5. نان میگوید:

  بازی نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *